Spotkanie Czwartkowe "KOGI" 2019-03-07

Data dodania: 2019-03-05 10:08:39

Informacja po spotkaniu czwartkowym "KOGI" 

 .    Jak zawsze spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Liczba uczestników spotkania przekroczyła 20 osób. Wśród przybyłych na spotkanie w dniu 7 marca były osoby które dotychczas nie bywały na naszych spotkaniach lub bywały bardzo rzadko. 

.       

Relacja fotograficzna ze spotkania patrz Galeria pt ....  w budynku na końcu ul. Monte Cassino.  Idąc ulicą Monte Cassino o Zaproszenie

 .    Serdecznie zapraszamy Szanowne Koleżanki i Kolegów na nasze marcowe spotkanie czwartkowe KOGI, które odbędzie się 7 marca o godz. 16:30 w Sopocie w restauracji MeksykańskiejDla przejrzystości podajemy, że restauracja Meksykańska znajduje się w budynku na końcu ul. Monte Cassino.  Idąc ulicą Monte Cassino od strony torów kolejowych w dół  do końca, mijamy po drodze po lewej stronie, słynny obecnie, krzywy dom i dalej, po tej samej stronie, około 20 metrów dalej, jest dawny dom towarowy a vis a vis tego domu jest Meksykańska. Restauracja ta mieści się w tym samym budynku co słynny SPATiF. SPATiF jest na piętrze tego budynku a pod nim Meksykańska.

.     Będzie to spotkanie poświęcone wydarzeniom jakie miały miejsce w styczniu i lutym bieżącego roku.

.     W programie spotkanie:

.   1. Główny temat to ciąg dalszy informacji o Zjeździe Absolwentów BO / IO roczników, którzy ukończyli studia w latach 1968 – 1975

.        Potwierdzamy datę zjazdu - 21 wrzesień 2019r. a także zarezerwowane już miejsce naszej biesiady towarzyskiej – Jelitkowo Dom Wypoczynkowy RZEMIEŚLNIK. Ten sam, w którym biesiadowaliśmy na poprzednim naszym Zjeździe w roku 2013. Na spotkaniu podamy więcej szczegółów.

.        Ponawiamy prośbę kierowaną do Koleżanek i Kolegów o napisanie krótkich  ( około 2 strony A4 czcionka Times New Roman wielkość czcionki 10 interlinia pojedyncza  ) wspomnień z okresu studiów i/lub życia zawodowego. Piszmy naszą historię – okrętowców, którzy pracowali w okrętownictwie i gospodarce morskiej , którzy pracują tam nadal, jak również historie okrętowców, którzy pracowali i tych którzy nadal jeszcze pracują w zawodach poza okrętownictwem. Dokumentujmy dzieje naszej Uczelni naszego Wydziału. To co napiszemy opublikujemy w książce, którą planujemy wydać na okoliczność przyszłorocznego naszego Zjazdu. Apelujemy o udostępnienie nam zdjęć z okresu studiów oraz z okresu działalności zawodowej i społecznej.

.        Bardzo prosimy Koleżanki i Kolegów o propozycje tematyczne związane ze Zjazdem. Zgodnie z tym co proponowaliśmy poprzednio Zjazd planowany jest w części oficjalnej na Politechnice Gdańskiej na naszym Wydziale a część towarzyska, tak jak wyżej napisano, w Gdańsku Jelitkowie Dom Wypoczynkowy „Rzemieślnik” zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Zjazd będzie jednodniowy z możliwością przenocowania w Rzemieślniku z piątku na sobotę a także z soboty na niedziele. Po śniadaniu w niedziele i po zajęciach w grupach oraz spacerze po plaży rozstaniemy się z życzeniami DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNYM ZJAZDIE.

.         Cena za udział w Zjeździe wynosi 200 PLN od osoby. Cena uwzględnia udział w części oficjalnej na naszym Wydziale oraz w części towarzyskiej to znaczy pobyt w Domu Wypoczynkowym Rzemieślnik w tym całodzienne wyżywienie W cenie nie ujęty jest nocleg. Cenę noclegu podamy jak tylko Rzemieślnik ustali cenę noclegów na najbliższy sezon.     

.        Oczekujemy na Wasze propozycje dotyczące przebiegu zjazdu wszystkie propozycje życzliwie przeanalizujemy i umieścimy w programie zjazdu.

.   2.  Pytanie do Conradinowców Czy chcecie zamieścić informacje dotyczącą Conradinum i absolwentów Conradinum w materiałach przygotowywanych na nasz Zjazd. Propozycja nasuwa się w wyniku podniesienia tematu Conradinum przez kol. Andrzeja Czubilińskiego. 

 .                 Zapraszamy gorąco do uczestnictwa w naszym marcowym spotkaniu. 

.

.                         Zarząd Bractwa Okrętowego „KOGA” Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów

.                                 www.koga-pg.pl/newkoga/

.                          e-mail - za pomocą tej strony internetowej. W tym celu otwórz zakładkę KONTAKT

.                        +48 608-535-066

.

========================================================================

Pracujemy nad tym aby jak najszybciej niniejszy dokument oraz inne związane ze Zjazdem 2019 były możliwe do pobrania z naszej strony. 

Prosimy o cierpliwość.   EL.                                                                              ===================================